Home

reprodukovať dub domáce zvieratá tresty pri futbale 2018 letecké spoločnosti PapuaNová Guinea naopak

Brankár Livaković ustráchanosť prenášal na tím, Modrić si ho zobral bokom,  teraz hviezdi
Brankár Livaković ustráchanosť prenášal na tím, Modrić si ho zobral bokom, teraz hviezdi

Ján Maslo s dvojmesačným trestom | FutbalPortal.sk

Slovan pozýva na Pireus deti, UEFA rozdala tresty aj pre Ferencváros | TA3

Disciplinárka dávala tresty v kauze úplatky. Orávik si nezahrá deväť  mesiacov - Fortuna liga - Futbal - Športweb
Disciplinárka dávala tresty v kauze úplatky. Orávik si nezahrá deväť mesiacov - Fortuna liga - Futbal - Športweb

HNonline.sk - Politická provokácia. Švajčiarom hrozí za kontroverznú oslavu  tvrdý trest
HNonline.sk - Politická provokácia. Švajčiarom hrozí za kontroverznú oslavu tvrdý trest

TVRDÉ TRESTY pre PAOK: Savvidis dostal 3-ročný zákaz, Micheľ 90 dní

MS vo futbale 2018 - Všetko dôležité z MS 2018 v Rusku | Športky.sk

Ligue 1 Francúzsko

Ženy, futbal a tresty | Konzervatívny denník

Tvrdé tresty pre PAOK: Makov šéf dostal za zbraň na ihrisku dištanc, pykať  bude aj Micheľ | TVNOVINY.sk
Tvrdé tresty pre PAOK: Makov šéf dostal za zbraň na ihrisku dištanc, pykať bude aj Micheľ | TVNOVINY.sk

Juventus príde o 15 bodov, tresty aj pre Agnelliho a Nedvěda (2) |  FutbalPortal.sk
Juventus príde o 15 bodov, tresty aj pre Agnelliho a Nedvěda (2) | FutbalPortal.sk

Útočníkovi Dunajskej Stredy hrozí za zlomenie nohy exemplárny trest |  SPORTNET
Útočníkovi Dunajskej Stredy hrozí za zlomenie nohy exemplárny trest | SPORTNET

Francúzsky rozhodca, ktorý kopol a vylúčil hráča, spoznal svoj trest |  TVNOVINY.sk
Francúzsky rozhodca, ktorý kopol a vylúčil hráča, spoznal svoj trest | TVNOVINY.sk

Majstrovstvá sveta vo futbale | TA3

Senegal : Kolumbia - Online prenos - MS vo futbale 2018 | SPORTNET

SR A - Všetci siedmi reprezentanti sa ospravedlňujú: Mrzí nás to, bola to  chyba a budeme za ňu niesť následky | Slovenský futbalový zväz
SR A - Všetci siedmi reprezentanti sa ospravedlňujú: Mrzí nás to, bola to chyba a budeme za ňu niesť následky | Slovenský futbalový zväz

Kamerun zdolal Brazíliu, na postup to ale nestačilo - Správy RTVS

VIDEO Kondičný tréner Liberca spoznal svoj trest: Napadol hráča a strčil do  rozhodcu | Športky.sk
VIDEO Kondičný tréner Liberca spoznal svoj trest: Napadol hráča a strčil do rozhodcu | Športky.sk

Sexuálna párty na futbalovom štadióne! Nórsky klub rozdal hráčom tvrdé  tresty | Nový Čas
Sexuálna párty na futbalovom štadióne! Nórsky klub rozdal hráčom tvrdé tresty | Nový Čas

Liga majstrov: Griezmann dostal dvojzápasový trest

Eric Bailly spoznal svoj trest: Za TENTO likvidačný zákrok si odpyká  sedemzápasový trest | Športový Čas
Eric Bailly spoznal svoj trest: Za TENTO likvidačný zákrok si odpyká sedemzápasový trest | Športový Čas

MS vo futbale 2022: Napodobní legendárneho Maradonu? Diego sa na nás  pozerá, hovorí Messi
MS vo futbale 2022: Napodobní legendárneho Maradonu? Diego sa na nás pozerá, hovorí Messi

MS vo futbale 2022 v Katare: Maroko po remíze s Chorvátskom ozbíjalo aj  Belgicko - SITA.sk
MS vo futbale 2022 v Katare: Maroko po remíze s Chorvátskom ozbíjalo aj Belgicko - SITA.sk

MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po  penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy  Denníka N (mnt.sk)
MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)