Home

Vetchý oslavovať výška fínskom levi slalom druhe kolo obtiažny dosiahnuteľný viesť

Petra Vlhová Levi slalom 1. kolo online

Nedeľa Petra Vlhová dnes 1. kolo slalom Levi online

ONLINE: Slalom - 2. kolo (Levi 2019, Vlhová, LIVE) | SPORTNET

Aktualizované: Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom Svetového pohára vo fínskom  Levi - SITA.sk
Aktualizované: Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom Svetového pohára vo fínskom Levi - SITA.sk

Vlhová je štvrtá po prvom kole slalomu v Levi - Správy RTVS

Petra Vlhová v úvode sezóny vo fínskom Levi tretia

ÚŽASNÁ SPRÁVA: Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome sezóny v Levi

Vlhová vyhrala v Levi aj druhý slalom a je už na čele celkového poradia SP  | Slovenský olympijský tím
Vlhová vyhrala v Levi aj druhý slalom a je už na čele celkového poradia SP | Slovenský olympijský tím

Petra Vlhová nedokončila 2. jazdu slalomu v Levi | Dukla - Vojenské  športové centrum
Petra Vlhová nedokončila 2. jazdu slalomu v Levi | Dukla - Vojenské športové centrum

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo, slalom v Levi 2022 (nedeľa) | SPORTNET

Petra Vlhová vyhrala 1. kolo slalomu SP v

Petra Vlhová dnes vedie po 1.kole slalomu v Levi 2021 (sobota) | SPORTNET

Petra Vlhová nedeľa slalom v Levi 2. kolo online dnes

Vlhová vo fínskom Levi s výbornou pozíciou do 2. kola: Na Shiffrinovú  stráca len kúsok | Nový Čas
Vlhová vo fínskom Levi s výbornou pozíciou do 2. kola: Na Shiffrinovú stráca len kúsok | Nový Čas

Svetový pohár: Petra Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome vo fínskom Levi |  Šport.sk
Svetový pohár: Petra Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome vo fínskom Levi | Šport.sk

VIDEO Petra Vlhová rozjasala fanúšikov: V úvodnom slalome sezóny skončila  na stupni víťazov! | Športky.sk
VIDEO Petra Vlhová rozjasala fanúšikov: V úvodnom slalome sezóny skončila na stupni víťazov! | Športky.sk

TOP: Petra Vlhová - slalom, Levi 2020, 2. kolo (sobota) - fotogaléria -  sport.sme.sk - Šport SME
TOP: Petra Vlhová - slalom, Levi 2020, 2. kolo (sobota) - fotogaléria - sport.sme.sk - Šport SME

JOJ ŠPORT - ⛷10:30 FIS Svetový pohár - LEVI, Fínsko⛷ - Slalom ženy Nová  sezóna Svetového pohára slalomárok odštartuje dnes prvým kolom 10:30 za  polárnym kruhom vo fínskom stredisku Levi. Druhé kolo
JOJ ŠPORT - ⛷10:30 FIS Svetový pohár - LEVI, Fínsko⛷ - Slalom ženy Nová sezóna Svetového pohára slalomárok odštartuje dnes prvým kolom 10:30 za polárnym kruhom vo fínskom stredisku Levi. Druhé kolo

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo, slalom v Levi 2021 (sobota) | SPORTNET

LIVE : Petra Vlhová dnes 2 kolo - slalom / Levi | Šport.sk

Petra Vlhová štvrtá v prvom kolo slalomu v Levi. Vyhrala Nemka Lena Dürrová  - 24hod.sk
Petra Vlhová štvrtá v prvom kolo slalomu v Levi. Vyhrala Nemka Lena Dürrová - 24hod.sk