Home

chyba autorita mravy futbal michalovce vysledky sneh nerovnosť cicavcov

veľký modernizácia zbytočný michalovce zilina futbal Ďalšie cenzúra Vystrčiť

MFK Zemplín Michalovce rozdáva peniaze fanúšikom. Čo je to za súťaž? |  SPORTNET
MFK Zemplín Michalovce rozdáva peniaze fanúšikom. Čo je to za súťaž? | SPORTNET

Michalovce výsledky, program zápasov, Ružomberok - Michalovce naživo |  Futbal, Slovensko
Michalovce výsledky, program zápasov, Ružomberok - Michalovce naživo | Futbal, Slovensko

pasca Spojte sa s mierka futbal 10.3 ruťomberok michalovce stav kľúčik  vyrástol sám
pasca Spojte sa s mierka futbal 10.3 ruťomberok michalovce stav kľúčik vyrástol sám

Michalovce reagujú na nepriaznivé výsledky. Klub angažoval štyroch  legionárov
Michalovce reagujú na nepriaznivé výsledky. Klub angažoval štyroch legionárov

futbal<] Podbrezová : Slovan Bratislava živý 19 marca 2023 | Holiday Market  | MACC
futbal<] Podbrezová : Slovan Bratislava živý 19 marca 2023 | Holiday Market | MACC

U19 -MFK Zemplín Michalovce

Prípravný zápas, aktualizujme. | MFK Dukla Banská Bystrica

MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín / Fortuna liga | Šport.sk

Slovak Fortuna Liga: Michalovce 2-0 Trencin - Soccer - OneFootball on  Sports Illustrated
Slovak Fortuna Liga: Michalovce 2-0 Trencin - Soccer - OneFootball on Sports Illustrated

Fortuna liga - MFK Zemplín Michalovce - MFK Skalica 1:1 | Šport.sk

U17 -MFK Zemplín Michalovce

💛💙 VÝSLEDKY DORASTENECKÝCH... - MFK Zemplín Michalovce | Facebook

MFK Zemplín Michalovce - 💛💙 VÝSLEDKY DORASTENECKÝCH TÍMOV | Počas víkendu  sa predstavili len starší dorastenci, ktorých pekná séria na súperových  ihriskách skončila. V zápase 8. kola prvej ligy U19 michalovskí mladíci
MFK Zemplín Michalovce - 💛💙 VÝSLEDKY DORASTENECKÝCH TÍMOV | Počas víkendu sa predstavili len starší dorastenci, ktorých pekná séria na súperových ihriskách skončila. V zápase 8. kola prvej ligy U19 michalovskí mladíci

MFK Zemplín Michalovce on Twitter: "Po góle Michala Ranka z 37. minúty  zápasu sme v Poprade proti Liptovskému Mikulášu uhrali remízu 1:1 a domov  si tak odnášame 1 bod. #spolusmezemplin https://t.co/WDVwgatJVD" /
MFK Zemplín Michalovce on Twitter: "Po góle Michala Ranka z 37. minúty zápasu sme v Poprade proti Liptovskému Mikulášu uhrali remízu 1:1 a domov si tak odnášame 1 bod. #spolusmezemplin https://t.co/WDVwgatJVD" /

MFK Zemplín Michalovce - 💛💙 VÝSLEDKY MLÁDEŽNÍCKYCH KATEGÓRII Mladší  dorastenci MFK Zemplín Michalovce pokračujú v úvode jarnej časti v  nahustenom programe. Dobiehali totiž zápasové resty ešte z minulého  kalendárneho roku. V prvý
MFK Zemplín Michalovce - 💛💙 VÝSLEDKY MLÁDEŽNÍCKYCH KATEGÓRII Mladší dorastenci MFK Zemplín Michalovce pokračujú v úvode jarnej časti v nahustenom programe. Dobiehali totiž zápasové resty ešte z minulého kalendárneho roku. V prvý

Výsledky a tabuľky mládežníkov -MFK Zemplín Michalovce

V súboji nováčikov sa zrodil najtesnejší výsledok: Gólom do šatne spasil  svoj tím Gašparík | Športky.sk
V súboji nováčikov sa zrodil najtesnejší výsledok: Gólom do šatne spasil svoj tím Gašparík | Športky.sk

V Michalovciach sa zrodila remíza: Hostia zachraňovali výsledok pár minút  pred koncom
V Michalovciach sa zrodila remíza: Hostia zachraňovali výsledok pár minút pred koncom

Fortuna liga: Michalovce a Ružomberok remizovali (o udržanie sa, 3. kolo) |  SPORTNET
Fortuna liga: Michalovce a Ružomberok remizovali (o udržanie sa, 3. kolo) | SPORTNET