medzník štedrosť detské ihrisko slalom levi startova karta tabak Mitt štrbina

Petra Vlhová Levi 2021 slalom sobota ŠTARTOVÁ LISTINA

alej procedúra vegetarián vlhová levi pridelenie šuplík záujem

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2022/2023 | BetArena.sk

HNonline.sk - Petra Vlhová obsadila druhé miesto v Killingtone, vyhrala  domáca superstar Shiffrinová
HNonline.sk - Petra Vlhová obsadila druhé miesto v Killingtone, vyhrala domáca superstar Shiffrinová

Petra Vlhová spoznala štartové číslo v 1. kole slalomu v Levi | SPORTNET

Vlhová vo Flachau nezavŕšila víťazný hetrik, vo večernom slalome skončila  tesne pod pódiom - SITA.sk
Vlhová vo Flachau nezavŕšila víťazný hetrik, vo večernom slalome skončila tesne pod pódiom - SITA.sk

Petra Vlhová spoznala štartové číslo pre prvý slalom v Levi 2022 | SPORTNET

Petra Vlhová išla 1. kolo slalomu v Levi. Aj v nedeľu bude bojovať o pódium  | SPORTNET
Petra Vlhová išla 1. kolo slalomu v Levi. Aj v nedeľu bude bojovať o pódium | SPORTNET

Lyžovanie nie je tenis, brat Petry Vlhovej hovorí aj o páde v 2. kole  slalomu vo fínskom Levi - SITA.sk
Lyžovanie nie je tenis, brat Petry Vlhovej hovorí aj o páde v 2. kole slalomu vo fínskom Levi - SITA.sk

LIVE : Petra Vlhová dnes 2 kolo - slalom / Levi | Šport.sk

Fantastická Vlhová vyhrala slalom Svetového pohára v Aare a opäť je aj  líderkou Svetového pohára (video+foto) - SITA.sk
Fantastická Vlhová vyhrala slalom Svetového pohára v Aare a opäť je aj líderkou Svetového pohára (video+foto) - SITA.sk

Petra Vlhová dnes obsadila 3. miesto v slalome v Levi (výsledky, sobota) |  SPORTNET
Petra Vlhová dnes obsadila 3. miesto v slalome v Levi (výsledky, sobota) | SPORTNET

Nedeľa slalom v Levi štartová listina zjazdové lyžovanie Petra Vlhová

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, video Petra Vlhová

Famózna Petra Vlhová ovládla slalom v Levi aj v nedeľu, už je  najúspešnejšia za polárnym kruhom - Zväz slovenského lyžovania
Famózna Petra Vlhová ovládla slalom v Levi aj v nedeľu, už je najúspešnejšia za polárnym kruhom - Zväz slovenského lyžovania

Fantastická Vlhová vyhrala slalom v Lienzi a výrazne sa vzdialila  Shiffrinovej (foto) - SITA.sk
Fantastická Vlhová vyhrala slalom v Lienzi a výrazne sa vzdialila Shiffrinovej (foto) - SITA.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2022 (nedeľa) | SPORTNET

SP Killington 2022 ⛷️ priamy prenos, program ✔️ výsledky Vlhová |  BetArena.sk
SP Killington 2022 ⛷️ priamy prenos, program ✔️ výsledky Vlhová | BetArena.sk

Petra Vlhová štartuje v Levi: aké má číslo a kedy ide? | SPORTNET

Program týždňa od 14. 11. do 20. 11. - lyžovanie: Petra Vlhová na štarte v  Levi
Program týždňa od 14. 11. do 20. 11. - lyžovanie: Petra Vlhová na štarte v Levi

Vlhová skončila v Courcheveli tesne pod pódiom, obrovský slalom suverénne  ovládla Shiffrinová (video) - SITA.sk
Vlhová skončila v Courcheveli tesne pod pódiom, obrovský slalom suverénne ovládla Shiffrinová (video) - SITA.sk