Home

prekliatie nerob polostrov včera sme vyhrali vo futbale slovensko proti chorvátsku hlas hustota humanistický

FUTBAL: Chorvátsko deklasovalo Slovensko 4:0. Odvtedy sa trápi | SPORTNET

Matúš Bero a Jakub Holúbek budú chýbať v zápase Slovensko - Cyprus |  SPORTNET
Matúš Bero a Jakub Holúbek budú chýbať v zápase Slovensko - Cyprus | SPORTNET

Francúzsko : Chorvátsko - MS vo futbale 2018 - ONLINE | SPORTNET

Vracia sa im najväčšia hviezda: Proti Slovensku berú Chorváti na čele s  Modričom iba tri body | Športky.sk
Vracia sa im najväčšia hviezda: Proti Slovensku berú Chorváti na čele s Modričom iba tri body | Športky.sk

Tvrdošín vybavil zápas za jeden polčas - SME | MY Orava

MS vo futbale 2022: Chorvátsko - Belgicko 0:0 | Šport.sk

Slovensko - Chorvátsko (kvalifikácia EURO 2020)

MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po  penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy  Denníka N (mnt.sk)
MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Kostarika prehrala s tímom Nemecka: Výsledok a tabuľka MS vo futbale 2022 |  SPORTNET
Kostarika prehrala s tímom Nemecka: Výsledok a tabuľka MS vo futbale 2022 | SPORTNET

Slovensko si sťažilo postup na MS: Remíza je stratou, Chorvátov musíme  poraziť! | Šport7.sk
Slovensko si sťažilo postup na MS: Remíza je stratou, Chorvátov musíme poraziť! | Šport7.sk

MS vo futbale 2022: Chorvátsky stredopoliar reagoval na osemfinálového  súpera: Nikto to nečakal
MS vo futbale 2022: Chorvátsky stredopoliar reagoval na osemfinálového súpera: Nikto to nečakal

MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko ospevuje nového hrdinu: Najväčší moment v  kariére! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko ospevuje nového hrdinu: Najväčší moment v kariére! | Športky.sk

ŠOK V KATARE: Chorvátsko je v semifinále, Brazília na MS končí

MS vo futbale 2022: Belgicko musí vyhrať, Chorvátom stačí remíza | Šport.sk

MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko vstalo z popola: Brazílsky sen sa rozplynul  po penaltovej dráme! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko vstalo z popola: Brazílsky sen sa rozplynul po penaltovej dráme! | Športky.sk

Kvalifikácia MS 2022 - Slovensko - Chorvátsko 0:1. Analyzuje Ladislav  Borbély | Šport.sk
Kvalifikácia MS 2022 - Slovensko - Chorvátsko 0:1. Analyzuje Ladislav Borbély | Šport.sk

Slovensko remizovalo s Chorvátskom v kvalifikácii na MS vo futbale 2022 |  SPORTNET
Slovensko remizovalo s Chorvátskom v kvalifikácii na MS vo futbale 2022 | SPORTNET

ONLINE: Slovensko - Chorvátsko, kvalifikácia MS vo futbale 2022 (dnes,  sobota) | SPORTNET
ONLINE: Slovensko - Chorvátsko, kvalifikácia MS vo futbale 2022 (dnes, sobota) | SPORTNET

Slováci vyhrali A-skupinu ME v malom futbale a postúpili do osemfinále

Slovensko sa príliš bálo, nášmu trénerovi ste možno zachránili prácu, vraví  chorvátsky novinár
Slovensko sa príliš bálo, nášmu trénerovi ste možno zachránili prácu, vraví chorvátsky novinár

Slovensko prehralo s Chorvátskom v kvalifikácii MS vo futbale 2022  (hodnotenie hráčov) | SPORTNET
Slovensko prehralo s Chorvátskom v kvalifikácii MS vo futbale 2022 (hodnotenie hráčov) | SPORTNET